Naujienos


2009 03 05 d., Dension naujienos

      Dension praneša apie naujausias XXI amžiaus iPod ir USB integracijas į VW, Audi, Peugeot ir Citroen automobilius.
Naujasis Dension produktas Gateway leidžia jums kontroliuoti ir peržiūrėti muzikos failus iš Jūsų iPod arba USB prietaisų Jūsų automobilio grotuvo arba vairo valdymo pagaba, o tuo pat metu transporto priemonės borto kompiuterio arba grotuvo ekrane yra rodoma visa informaciją susijusia su grojama daina ar dainų aplanku.
Meniu esančiame prieš Jus, tiksliai žinosite, kur esate iPod ar USB prietaiso vietoje ir naudojant vairo valdymą, galite naršyti meniu ir pasirinkti dainas, neatitraukiant rankų nuo vairo, akių nuo prietaisų skydelio ir kelio. O tuo tarpu IPod arba USB prietaisai, gali būti paslėpti jūsų daiktadėžėje.

  pirmas.JPGantras_1.JPGtrecias.JPG

Nauji produktai:

"Gateway 100" (iPod ir Aux įėjimai) ir "Gateway 300" (papildomai pridėtas USB įėjimas). Tinkamų sąsajų tinkančių Jūsų automobiliui, sarašas (žr. apačioje):

Modelis

Kodai

Audi

GW16AC1, GW16AC2, GW33AC1, GW33AC2

Peugeot/Citroen

GW16PC1, GW33PC1

VW

GW16VC1, GW33VC1


 

 

 

 

 

 

Automobilių suderinamumo sąrašas

iPod suderinamumo sąrašas.

 Produktai buvo išleisti 2008 metų lapkritį, o panašūs produktai Ford, Opel, Seat, Škoda automobiliams 2009 metais.  

Kaip Gateway veikia:


Naujieji Gateway produktai tvarkingai dirba su transporto priemonės CAN BUS sistema. CAN BUS sistema - tai įvairių funkcinių duomenų perdavimo tinklas, skirtas visų automobilio sistemaų valdymui, tarp jų ir garso sistemai! Gateway veikia kaip vertėjas tarp transporto priemonės ir išorinio prietaiso. "Susikalbėjimui" su automobiliu, Gateway gali gauti informaciją iš iPod arba USB ir nusiųsti ją į radiją ar borto kompiuterį. Ji taip pat leidžia valdyti iPod arba USB prietaisus per vairo valdymą.

 
 

Visos naujienos

Copyright 2003-2018 UAB „Audiopulsas“, visos teisės saugomos. Prekių aprašymuose pasiliekame teisę suklysti.