Naujienos


2009 03 03 d.,

UAB "Audiopulsas" tapo oficialias DENSION atstovais Lietuvoje 

 Hi_Res_Dension_only__Small_.jpg

Apie Dension

Įmonė "Dension Garso sistemos" - viena iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, susijusių su automobilių pramogų sistemomis. Dension suteikia galimybę turėti ir klausytis mėgstamos muzikos automobilyje neatitraukiant rankų nuo vairo ar dėmesio nuo kelio. Nuo 2003 m. Dension buvo pirmaujanti MP3 grotuvų integracijoje į automobilines sitemas. Pradžioje naudojant FM, o vėliau hardwire technologijas. Buvo pradėta plėtoti transporto priemonių specifines sąsajos. Po Gateway 500 išleidimo 2006 metais su skaitmenine MOST sistema jau yra montuojama į daugelį transporto priemonių, tokių kaip BMW, Audi, Porsche ir Mercedes-Benz.
Įmonė yra įtraukta į Europos sparčiausiai augančių įmonių top 100'tuką ir turi ISO 9001, ISO 14000, ISO TS16949 akreditacijas.

Dension misija - tai, kad galėtumėte imti praktiškai bet kokį elektroninį prietaisą - nuo paprastų USB atmintinių iki iPod Touch - ir integruoti juos į automobilyje esančią garso/vaizdo sistemą be jokių pakeitimų. Su Dension aksesuarais išplėsite savo audio sistemos galimybes tiek, kiek leis Jūsų fantazija.

"Dension Garso sistemos" yra pasaulinio lygio gamintojas, kuriantis transporto priemonės sąsajas. Įmonės buveinė yra Budapešte, Vengrijoje, o gamybos linija Paszto mieste (Vengrija). Komercijos biuras įkurtas High Wycombe (GB). Įmonė projektuoja ir gamina visus savo produktus pati.

Įmonės istorija

Įmonė "Dension Audio Sistemos" įkurta Budapešte 2001 metais, brolių Lukacs. Jų tikslas yra visiškai integruoti asmeninę skaitmeninės muzikos kolekciją į automobilio pramogų sistemą, kad ji galėtų keliauti su jumis, kad ir kur Jūs vyktumėte.
Jų pirmieji projektai orientuoti į HDD pagrindu sukurtų MP3 grotuvų (DMP3A serijoje) naudojimą automobiliuose. Tačiau 2003 m. jų strategijos modelis pasikeitė. Įkvėpimas atėjo matant vis didesnį poreikį tarp vairuotojų naudojančių Apple prietaisus Ipod, Iphone ir USB atmintines. Jie pradėjo dirbti su Ipod sąsajomis, leidžiančiomis vartotojams prijungti juos tiesiai prie savo automobilių radijo sistemų ir matyti informaciją vairuojant.
Lūžis įvyko pristačius Ice> Link plius. Sistema suderinama su dauguma didžiųjų automobilių gamintojų, įskaitant BMW, VW, Audi, Fiat, Seat, Škoda, Honda, Renault. Kadangi Dension produktų populiarumas augo, suderinamų transporto priemonių skaičius didėjo labai sparčiai, tai atitiko Lukacs pradinę viziją ir jis pristatė Dension į pasaulinę rinką.
Šiandien, Dension produktai sukurti su keliais įvesties ir išvesties (įskaitant USB) lizdais ir yra suderinami su dauguma garso failų formatų. Dension inžinieriai jau dirba ties video medžiagos peržiūra. Tai bus suderinama su Gateway 500 ir leis vartotojui žiūrėti ipod video, DVD ir daugiau, nekeičiant automobilių įrangos.Visos naujienos

Copyright 2003-2018 UAB „Audiopulsas“, visos teisės saugomos. Prekių aprašymuose pasiliekame teisę suklysti.