Apie mus


Sveiki atvykę į automobilinės garso ir apsaugos įrangos pasaulį. Pasaulį, kuriame esame ir mes - Audiopulso komanda. Mes esame tam, kad, siūlydami mūsų klientams pažangiausius sprendimus automobilių garso ir apsaugos sistemų srityje, taptume lyderiais ne tik Lietuvoje, bet garsūs ir už jos ribų, be to keltume savo akcininkų, darbuotojų bei verslo partnerių gerovę.

DĖMESYS KLIENTUI. Mes nuolat ir dėmesingai rūpinamės klientu, suprasdami, kad nuo jo gerovės priklauso mūsų gerovė.

NORAS PIRMAUTI. Tai varomoji jėga, padedanti mums siekti naujų aukštumų.

IŠŠŪKIAI ATVERIA NAUJAS GALIMYBES. Kiekvienas naujas projektas mums suteikia galimybę mokytis ir tobulėti, todėl drąsiai priimame naujus iššūkius.

SĄŽININGUMAS - ŠIUOLAIKINIO VERSLO PAGRINDAS. Jaučiame didelę atsakomybę už savo veiksmus, todėl kiekvienam klientui pažadame tik tai, ką tikrai sugebame padaryti.

VEIKLOS PRINCIPAI dirbkime taip, kad atitiktume kliento lūkesčius; dirbkime pelningai; viską darykime paprastai ir gerai; pažadėjome - ištesėkime, pradėjome darbą - užbaikime; gerbkime kitus ir kito darbą; mokykimės ir būkime atviri naujovėms.

Mūsų įmonė įkurta 2003 metų pradžioje neužilgo tapo gerai žinoma tarp tų, kurie vertina kokybišką garsą ir patikimą signalizaciją automobilyje. Užsibrėžę tikslą būti geriausiais mes ir toliau judame šia linkme. Varžybų bei konkursų prizinės vietos ir žinoma pilni susižavėjimo klientų veidai - tai yra geriausi mūsų darbų įvertinimai.

Mūsų komanda - tai žmonės, kuriems automobilis ne vien tik susisiekimo priemonė. Muzika ir automobilio apsauga kelyje yra mūsų neatskiriamas palydovas, todėl mes teikiame visas paslaugas susijusias su automobilio garso ir apsaugos sistemų pardavimu, montavimu, projektavimu bei derinimu.

Jei norite turėti kokybišką garsą savo automobilyje, tačiau nežinote kaip tai įgyvendinti, tuomet pats laikas apsilankyti pas mus. Čia galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų skonį atitinkančią garso aparatūrą., o rinktis tikrai yra iš ko. Tai tokių firmų kaip DRAGSTER, AUDISON, HERTZ, FOCAL, JVC, SONY ir dar daugelio kitų garsių pasaulio gamintojų produkcija. Mes su didžiausiu malonumu patarsime kas geriausiai tiktų Jūsų automobiliui.

Kiekvienam vairuotojui yra svarbi automobilio apsauga, todėl mes stengiamės jį maksimaliai apsaugoti. Mes montuojame pačių garsiausių, patikimumu ir kokybe garsėjančių įmonių teikiamą produkciją: MONGOOSE, INSPECTOR, E50, ELITA, CODEperfect.

Visą Jūsų pasirinktą automobilinę garso ir apsaugos įrangą mūsų meistrai sumontuos su didžiausiu kruopštumu ir aukščiausia darbų kokybe. Atliktiems darbams ir produkcijai suteikiame atitinkamai gamintojo ar mūsų garantiją - kas suteikia galimybę klientui gauti nemokamą aptarnavimą garantinio laikotarpio metu.

Be standartinių darbų, atliekame ir nestandartinius darbus, pritaikytus individualiems klientų poreikiams.ap.jpg

Copyright 2003-2018 UAB „Audiopulsas“, visos teisės saugomos. Prekių aprašymuose pasiliekame teisę suklysti.